Wulkanizacja Poznań

Auto Port w Poznaniu z najlepszą wulkanizacją na auto-pokładzie!

Auto Port Poznań to kierunek na dobry samochodowy port. Od kilku lat zapewniamy kompleksowe usługi w Poznaniu w zakresie wulkanizacji, obsługi tirów i aut osobowych. Mechanika i wulkanizacja to dla nas pasja, przygoda i wyzwanie, jak każdy rejs dla marynarza. Pływamy po morzach i oceanach nowoczesnego motoryzacyjnego świata i lubimy nowe auto-przygody. Auto Port to nie tylko serwis wulkanizacyjny, ale firma stwarzająca całe morze możliwości dla Twojego auta. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwej.

Podejmiemy się nietypowych dla innych serwisów wulkanizacyjnych z Poznania zadań, od drobnej naprawy opony w aucie osobowym, przez wymianę kół do kompleksowego przeglądu wulkanizacyjnego samochodu ciężarowego. Mamy mechaników z pasją i profesjonalnym podejściem do pracy. Specjalizujemy się w tematyce oponiarskiej i w niej czujemy się naprawdę mocni, jak marynarze na pokładzie. Mamy specjalny, nowy sprzęt i masę sztormów mechanicznych za sobą. Wsiadaj na nasz okręt Auto Portu i przeżyj rejs, zakończony powodzeniem i zadowoleniem z wykonanej opono-roboty.

Z naszym serwisem wulkanizacyjnym wsiądziesz na statek w poznańskim w Auto Porcie i dopłyniesz do dobrze wyważonych kół!

Zakres prac w Auto Porcie jest bezkresny jak ocean. Wulkanizacja na najwyższym poziomie, zadowoli najbardziej wymagającego poznańskiego pasażera i kapitana każdego samochodu. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie i wybierz kierunek na dobry port – Auto Port.

    Na naszym pokładzie mamy do wyboru:
  • dobór i wymiana opon aut osobowych, tirów i busów
  • sprzedaż nowych i używanych opon
  • sprawdzenie stanu obręczy i zaworów
  • naprawa opon i dętek
  • wyważenie kół
  • dojazd do klienta

Do końca naprawy lub wymiany opon zaniosą nas pomyślne prądy, więc zrobimy to fachowo i szybko. Wsiadaj na nasz statek i zapłać niewiele za bilet, dopiero po udanym dopłynięciu do portu z dobrymi kołami.

Pożegluj z wulkanizacją z Auto Portu z Poznania do sprawnych i dobrze dobranych opon na pokładzie i pozwól nam zająć się Twoimi kołami, aby podróż do wyznaczonego portu była bezpieczna. Dobre opony samochodowe to nie luksus, tylko konieczność. Są one bardzo ważne dla kapitana auta osobowego, jeżdżącego po mieście, jak i dla osoby pokonującej co dzień długą międzynarodową trasę. Dobrze dobrane opony są priorytetem dla kierowcy zawodowego, przemierzającego w samochodzie ciężarowym cały kraj i Europę. Opony i koła muszą być w pełni sprawne, aby zapewnić bezpieczeństwo jazdy w zmiennych warunkach pogodowych. Dla komfortu związanego z daleką drogą o każdej porze roku, nasz serwis zrobi wszystko i jeszcze więcej.

Szybki kontakt

F.H.U. Mały – Mat
ul. Bałtycka 13
61-017 Poznań
kom. 501 717 665
kom. 502 083 737

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) Mały Mat Poznań