Serwis klimatyzacji samochodowej Poznań

Pożegluj z serwisem Auto Portu z Poznania do sprawnej klimatyzacji samochodowej na pokładzie i pozwól nam zająć się Twoim chłodzeniem w czasie podróży do wyznaczonego portu. Klimatyzacja samochodowa to nie luksus, tylko konieczność. Jest ona bardzo ważna dla kapitana auta osobowego, jeżdżącego po mieście i stojącego w korkach, jak i dla osoby pokonującej co dzień długą trasę. Klimatyzacja jest priorytetem dla kierowcy zawodowego, przemierzającego w samochodzie ciężarowym cały kraj i Europę. Urządzenia pracujące w aucie, aby zapewnić dobre i zdrowe chłodzenie i świeże powietrze, muszą być w pełni sprawne i czyste oraz przyjazne dla środowiska. Dla komfortu związanego z daleką drogą o każdej porze roku, nasz serwis zrobi wszystko i jeszcze więcej.

Podejmiemy się nietypowych dla innych serwisów klimatyzacji samochodowej z Poznania zadań, od drobnej naprawy klimatyzacji w aucie osobowym lub ciężarowym do jej profesjonalnego czyszczenia. Mamy mechaników z pasją i profesjonalnym podejściem do pracy. Specjalizujemy się w serwisie klimatyzacji małych oraz dużych aut i w nim czujemy się naprawdę mocni, jak marynarze na pokładzie. Mamy specjalny, nowy sprzęt i masę sztormów mechanicznych za sobą. Wsiadaj na nasz okręt Auto Portu i przeżyj rejs, zakończony powodzeniem i zadowoleniem z wykonanej klima-roboty.

Klimatyzacja samochodowa Auto Port w Poznaniu – serwis z najlepszą jakością na auto-pokładzie!

    Kompleksowa usługa serwisowa klimatyzacji samochodowej w Auto Porcie z Poznania obejmuje:
  • usunięcie resztek starego gazu i oleju
  • oczyszczenie układu z brudu
  • odgrzybienie za pomocą najnowszej technologii
  • wysuszenie
  • sprawdzenie szczelności
  • napełnienie przyjaznym dla środowiska olejem i gazem
  • wymiana filtrów
  • regeneracja chłodnic, sprężarek, wentylatorów lub ich wymiana na nowe

Mamy specjalny, nowy sprzęt i masę sztormów mechanicznych za sobą. Odzyskaj pełną moc klimatyzacji i świeże powietrze. Wsiadaj na nasz okręt z Auto Portem i przeżyj rejs, zakończony powodzeniem i zadowoleniem z wykonanej auto-roboty.

Szybki kontakt

F.H.U. Mały – Mat
ul. Bałtycka 13
61-017 Poznań
kom. 501 717 665
kom. 502 083 737

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) Mały Mat Poznań