Opony TIR

Auto Port Poznań to kierunek na dobry samochodowy port. Od kilku lat zapewniamy opony do TIRÓW w Poznaniu. Obsługa samochodów ciężarowych i innych ciężkich pojazdów to dla nas wielka przygoda, pasja i wyzwanie, jak każdy rejs dla marynarza. Pływamy po morzach i oceanach nowoczesnego motoryzacyjnego świata i lubimy nowe auto-przygody. Auto Port to nie tylko serwis wulkanizacyjny, ale także firma sprzedająca opony i stwarzająca całe morze możliwości dla Twojego auta. Nie ma dla nas opony niemożliwej do zdobycia. Współpracujemy z wiodącymi, sprawdzonymi producentami opon.

Z naszym serwisem wulkanizacyjnym i oponami do TIRA wsiądziesz na statek w poznańskim w Auto Porcie i dopłyniesz do dobrze wyważonych kół!

Zakres prac w Auto Porcie jest bezkresny jak ocean. Wulkanizacja na najwyższym poziomie, zadowoli najbardziej wymagającego poznańskiego kapitana każdego trucka. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie i wybierz kierunek na dobry port – Auto Port.

    Na naszym pokładzie mamy do wyboru:
  • dobór i wymiana opon do tirów, busów i do specjalnych pojazdów budowlanych
  • sprzedaż nowych i używanych opon napędowych, prowadzących i naczepowych
  • sprawdzenie stanu obręczy i zaworów
  • naprawa opon i dętek
  • wyważenie kół
  • dojazd do klienta

Mamy specjalny, nowy sprzęt i masę sztormów wulkanizacyjnych za sobą. Odzyskaj pełną moc i sprawność kół. Wsiadaj na nasz okręt z Auto Portem i przeżyj rejs, zakończony powodzeniem i zadowoleniem z wykonanej opono-roboty.

Szybki kontakt

F.H.U. Mały – Mat
ul. Bałtycka 13
61-017 Poznań
kom. 501 717 665
kom. 502 083 737

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) Mały Mat Poznań