Auto Port w Poznaniu z najlepszą myjnią samochodową na auto-pokładzie!

Auto Port Poznań to kierunek na dobry samochodowy port. Od kilku lat zapewniamy kompleksowe usługi w Poznaniu w zakresie profesjonalnego mycia aut i prania tapicerki. Pielęgnacja Twojego samochodu to dla nas pasja, przygoda i wyzwanie, jak każdy rejs dla marynarza. Pływamy po morzach i oceanach nowoczesnego motoryzacyjnego świata i lubimy nowe auto-przygody. Auto Port to nie tylko myjnia samochodowa, ale firma stwarzająca całe morze możliwości dla Twojego auta. W myciu, pielęgnacji i czyszczeniu nie ma dla nas rzeczy niemożliwej.

Podejmiemy się nietypowych dla innych myjni samochodowych z Poznania zadań, od mycia maski, przez odkurzanie do czyszczenia i renowacji tapicerki. Nasz zespół ma pasję i profesjonalne podejście do pracy. Specjalizujemy się myciu, czyszczeniu aut i w tym czujemy się naprawdę mocni, jak marynarze na pokładzie. Nasze usługi wykonujemy szybko i dokładnie. Służymy fachową pomocą i poradą. Możemy wyszykować Twoje auto na długą podróż, wielką uroczystość i na co dzień. Dzięki naszym zabiegom Ty i Twój pojazd przykujecie uwagę i zrobicie wielkie wrażenie!

Poznaj jakość naszej myjni samochodowej w Poznaniu!

    Kompleksowa usługa myjni samochodowej w Auto Porcie z Poznania obejmuje:
  • ciśnieniowe mycie bezdotykowe
  • mycie silnika, podwozia, kół
  • nabłyszczanie
  • odkurzanie nawet w najtrudniej dostępnych miejscach
  • pranie tapicerki i jej szybkie suszenie
  • czyszczenie deski rozdzielczej i mycie dywaników

Mamy specjalną, dobrze wyposażoną w nowy sprzęt myjnię, odkurzacze bezworkowe i piorące, najlepsze hipoalergiczne kosmetyki do mycia oraz pielęgnacji maski i do prania tapicerki. Poradzimy sobie z myciem aut po najgorszych błotnistych sztormach. Twój samochód Odzyska piękny wygląd na zewnątrz i wewnątrz. Wsiadaj na nasz okręt z Auto Portem i przeżyj rejs, zakończony powodzeniem i zadowoleniem z wykonanego auto-sprzątania.

Szybki kontakt

F.H.U. Mały – Mat
ul. Bałtycka 13
61-017 Poznań
kom. 501 717 665
kom. 502 083 737

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) Mały Mat Poznań